Haber

Düzce’deki Uyuşturucu Operasyonunda Silah ve Uyuşturucu Ele Geçirildi

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda sabah saatlerinde sokak satıcıları ve kullanıcılara yönelik 8 ayrı adreste gerçekleştirilen eş zamanlı uyuşturucu operasyonunda, bazı uyuşturucu madde, 4 ruhsatsız silah ve çok sayıda silah malzemesi ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığınca uyuşturucu kaçakçılığının önlenmesi amacıyla yürütülen soruşturma kapsamında Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından bu sabah saat 06.00’da uyuşturucu madde ticaretiyle ilgili belirlenen 8 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. Sokak satıcıları ve kullanıcıları.

Aramada 334 sentetik uyuşturucu, 7 modülde 190 gram sentetik kanabinoid (bonzai), 2 modülde 10 gram metamfetamin, 13 gram esrar, hassas terazi, 4 ruhsatsız tabanca, 1 av tüfeği, 7,65 mm çapında 24 adet ele geçirildi. fişeklerden 5 adet 6,35 mm fişek bulunmuştur. mm çapında fişekler, 16 adet av tüfeği fişeği, silah kırıntıları ve silah yapımında kullanılan çeşitli malzemeler ele geçirildi.

TCK 188, 191 ve 6136 SKM suçlarından yakalanan şüpheliler hakkında adli süreç başlatıldı. Ayrıca GBT sorgularında kolay yaralama ve TCK 191 hatası nedeniyle aranan bir kişi de yakalanarak gözaltına alındı.

Kentte uyuşturucuyla mücadelenin Başsavcılık koordinasyonunda aralıksız devam edeceği öğrenildi. – DÜZCE

habercumra.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu